• Erkend schadeherstelbedrijf
  • Haal & breng service
  • Voor alle verzekeringsmaatschappijen
  • Gratis vervangend vervoer

Ons team is snel aan het uitbreiden (2 vacatures)!

Ons team is snel aan het uitbreiden!
Ben jij, of ken je de nieuwste aanwinst van ons team?
Wij zijn op zoek een ervaren calculator en een ervaren voorbewerker -en spuiter.

Ervaren Schadeadviseur/Calculator

Je bent een ervaren Schadeadviseur/Calculator met een uitstekende kennis van de schadebranche. Je hebt een technische opleiding op het gebied van autotechniek gevolgd en kunt goed omgaan met automatisering en de gebruiksmogelijkheden ervan bij schadecalculatie.

Je bent verantwoordelijk voor de gehele werkvoorbereiding en de administratieve afwikkeling van alle dossiers.

Om in aanmerking te komen voor deze functie heb je meerdere jaren aantoonbare praktijkervaring in een vergelijkbare functie bij een schadeherstelbedrijf. Je bent kwaliteitsbewust, klantvriendelijk, oplossingsgericht en hebt een flexibele instelling en werkt graag met andere vakmensen.

Ervaren voorbewerker -en spuiter:

Je hebt meerdere jaren aantoonbare praktijkervaring. Je bent kwaliteitsbewust, hebt een flexibele instelling en werkt graag met andere vakmensen.  Bij voorkeur een diploma eerste autospuiter. Daarnaast heb je verantwoordelijkheidsgevoel en ben je zelfstandig.

Een meeloopdag maakt deel uit van de sollicitatieprocedure.

 

Mail je cv of bel naar Max van Alphen, info@vanalphenautoschades.nl
013-5421755

Titel